Merlab Laboratuvar Ekipmanları ×

+90 (332) 342 46 47

© 2020 Merlab Laboratuvar Ekipmanları
Alt Başlıklar

"MERLAB: Yenilikçi Teknoloji, Sınırsız İnovasyon" 

Firmamız faaliyetlerine Laboratuvar Cihaz ve Sarfları tedariği konusunda 2005 yılında başlamıştır. Bu alandaki çalışmalarımız aktif olarak devam etmektedir. Bu alanda yetkinlik kazandıktan sonra 2008 yılında Çekerocak ve İklim Odaları imalatında faaliyetlerimizi sürdürdük. İlerleyen dönemlerde ise Manyetik Karıştırıcı Etüv Çalkalayıcı gibi küçük laboratuvar cihazlarının imalatına da başladık (2010). Gelişmekte olan firmamız sadece laboratuvar cihazlarıyla sınırlı kalmayıp 2020 yılında Küçükbaş Hayvan Yıkama ve İlaçlama Makinesi üretimine de başlamıştır.

MİSYONUMUZ:

MERLAB olarak, akıllı tarım ve hayvancılık alanlarında; yenilikçi mekanik tasarımlar, gömülü sistem yazılımları ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak, deneyimli ve uzman personellerimiz ile sektörde liderliği hedefliyoruz. TÜBİTAK ve KOSGEB projeleri ile desteklenen AR-GE birimimiz, geleceğin teknolojilerini bugünden hayata geçirmek için çalışmaktadır. Amacımız, çiftlik işletmelerinin ve hayvan üreticilerinin günlük işlerini daha verimli, kolay ve sürdürülebilir bir şekilde yapmalarına katkıda bulunmaktır. Yenilikçi çözümlerimizle, tarım ve hayvancılık sektöründe öncü bir rol oynamayı ve işletmelerin veri analizlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

 

VİZYONUMUZ:

MERLAB olarak, akıllı tarım ve hayvancılık alanlarında, yapay zeka teknolojileri ve deneyimli personellerimizin birleştiği öncü bir merkez olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi TÜBİTAK ve KOSGEB projeleriyle desteklenen AR-GE birimimizle, geleceğin teknolojilerini şekillendiriyor ve sektöre yeni bir boyut kazandırıyoruz. Amacımız, sadece bugünün değil, geleceğin tarım ve hayvancılık ihtiyaçlarına çözümler sunarak, akıllı çiftlik yönetim sistemlerine olanak sağlamaktır. Sektörde liderliğimizi sürdürmek, yenilikleri öncü bir şekilde benimsemek ve global ölçekte pozitif etki sağlamak için her gün azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Vizyonumuz, teknoloji, insan potansiyeli ve inovasyonun kesişiminde, tarım ve hayvancılık alanlarında nitelikli bir firma olmaktır.

 

Merlab Laboratuvar Ekipmanları