Merlab Laboratuvar Ekipmanları ×

+90 (332) 342 46 47

© 2020 Merlab Laboratuvar Ekipmanları
Alt Başlıklar
 || Merlab Laboratuvar Ekipmanları  || Merlab Laboratuvar Ekipmanları

Koyun Bakım İstasyonu

ÜRÜN  ÖZELLİKLERİ

- Koyun konveyör Bant Sistemi  (BAKIM İSTASYONU), her boyuttaki koyunlarda yıkama, aşılama, hap atma , boyama ,numaralandırma ,kapsül uygulamaları ,kulak küpesi uygulaması ,alt  muayene ,enejksiyon,ayak kontrolü ve bakımı  için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıyı tutup yakalama kovalama çalışmalarından kurtarır ve üretkenliği artırır, zamandan  tasarruf etmeyi sağlar.

- Çalışma hızı , operasyon ve personel sayısına bağlı olarak saatte 700 - 1800 koyun arasında değişir.

- Hdale SHEEP EXPRESS konveyör, koyunları tamamen zapt etmek ve her hayvana iyi erişim sağlamak için nihai tasarımı sağlayan derin bir V şekline sahiptir. Düşük çalışma yüksekliği, daha alçak ve daha kısa rampa sağlar. Koyun zıplamasını önlemek için baş üstü çubukları ve ayarlanabilir rampa genişliği, koyunların kayışa akışını kolaylıkla arttırır.

- 13 hp elektrikli çalıştırmalı hidrolik güç paketi ve 10 m hidrolik hortumlarla tahrik edilen hidrolik. Konveyör boyunca iki elektrikli start stop düğmesi, tüm operatörler için tam kontrol sağlar. Elektro hidrolik kontrol özellikleri arasında genişlik ayarı (isteğe bağlı) ve hız ayarı bulunur. Çalışma ve taşıma modları arasında değişim için konveyörün kaldırılması ve indirilmesi için gerekli aparatlar mevcuttur.

- 3.2m ve 4.2m uzunluğundaki makinelerle. Hdale, ister orta ölçekli çiftlik ister büyük çiftlik veya yüklenici olsun, herhangi bir uygulamaya uyacak bir konveyöre sahiptir. Bir BAKIM İSTASYONU SHEEP EXPRESS konveyörü size zaman ve para kazandırır.

- Genişlik Kontrolü

- Ayak kaydırmaz dizayn

- İsteğe bağlı 3 kapılı  pnömatik yönlendirme sistemi

-  Hidrolik kontrol

- Derin V tasarımı

- Taşınabilir

- Ayarlanabilir genişlik kontrolü

- Yüksek çıktı

Uzun ömürlü ayarlanabilir kayışlar

Merlab Laboratuvar Ekipmanları